به بخش راهنمایی و مشاوره‌ی
گوشی‌رام خوش آمدید...

مکانی مطمئن برای کسب اطلاعات مورد نیازتان در زمینه‌ی گوشی‌های هوشمند.

سرویس‌های ما

ما در زمینه‌ی تعمیرات نرم‌افزاری، اطلاعات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و مشاوره‌ی خرید گوشی‌های هوشمند خدمات ارائه می‌دهیم.

صرفه‌جویی در وقت

به جای سرگردانی و اتلاف وقت برای پیدا کردن جواب سوالات و راه‌حل مشکلاتتان  پاسخ را مستقیما با جزئیات از ما بخواهید.

بدون نیاز به جابه‌جایی

مشاوره‌ی ما کاملا به صورت مجازی بوده و نیازی به جابه‌جایی مکانی شما نیست. شاید باور نکنید اما ارتباط مجازی حتی راندمان بیشتری هم نسبت به ارتباط حضوری دارد.

کاربر معمولی هستید؟

شاید یک کاربر معمولی باشید که به یک مشکل با گوشی هوشمند خود برخورده باشید… تا به حال مجبور بودید مسافت زیادی را تا تعمیرگاه طی کنید تا گوشی هوشمندتان تعمیر شود و تازه پس از آن نیز هیچ اطلاع دقیقی از مشکل و طریقه‌ی حل آن نداشتید. حال با سرویس مشاوره‌ی گوشی‌رام هم از صرف وقت و انرژی راحت می‌شوید و هم در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کنید. حتی اگر مشکل سخت‌افزاری هم باشد می‌توانید از مشکل مطلع شوید و جلوی سواستفاده‌ها را بگیرید.

تعمیرکار هستید؟

ممکن است خودتان تعمیرکار باشید ولی به مشکلی برخورده باشید که می‌دانید حل‌شدنی است اما فقط نمی‌دانید چگونه؟! و گذشته از این نمی‌خواهید به اعتبار خود لطمه زده و اظهار ناتوانی کنید. با سرویس راهنمایی و مشاوره‌ی ما به راحتی مشکل را حل کنید. ما حتی فایل‌های مورد نیاز را نیز در طول مشاوره در اختیارتان می‌گذاریم.

می‌خواهید گوشی هوشمند بخرید؟

معمولا افراد با انتخاب گزینه‌های اشتباه هنگام خرید گوشی هوشمند مجبور می‌شوند هزینه‌های زیاد مالی را متحمل شوند و یا از گزینه‌ی نامناسب به مدت زیادی استفاده کنند. در صورتی که میخواهید گوشی هوشمند بخرید ولی نمی‌دانید چه مدل و چه برندی انتخاب کنید، فقط کافیست علایق و سلایق، انتظارات و توقعات، و کاربردها و میزان بودجه‌ی خود را از طریق فرم درخواست راهنمایی و مشاوره برای ما بفرستید و گزینه‌های مناسب خود را به همراه توضیحات و دلایل انتخاب هریک، راهنمایی و نکات مورد نیاز برای خرید، فروشگاه‌های معتبر و مورد اعتماد و منابع مطالعه‌ی اضافی هم‌زمان با ارتباط تلفنی یا چتی از ما تحویل بگیرید.

مراحل انجام کار

  •  رزرو زمان مشاوره توسط شما
  • بررسی درخواست شما توسط مدیریت سایت
  •  تماس گوشی‌رام با شما برای انجام راهنمایی و مشاوره